8006-3 Rectangle Sunglasses
Out of stock
Description / 8006-3 Rectangle Sunglasses
8006-3 Rectangle Sunglasses is a Light/Metal frame suitable for wide range of lenses.This high quality frame is sold at discounted price at Eyeglasses.pk with price match guaranteed.
More Information
| SKU | 121992 |
|---|---|
| Frame Width | 136 mm |
| Eye Height | 43 mm |
| Eye Width | 52 mm |
| Nose Bridge | 18 mm |
| Temple Size | 141 mm |
| Size | Large |
| Shape | Rectangle |
| Material | Light Metal |
| Color | Matte Black |