612 Round Sunglasses
Out of stock
Description / 612 Round Sunglasses
612 Round Sunglasses is a Light/Metal frame suitable for wide range of lenses.This high quality frame is sold at discounted price at Eyeglasses.pk with price match guaranteed.
More Information
| SKU | 121987 |
|---|---|
| Frame Width | 135 mm |
| Eye Height | 44 mm |
| Eye Width | 49 mm |
| Nose Bridge | 22 mm |
| Temple Size | 138 mm |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Material | Light Metal |
| Color | Matte Black |