121798 Rectangle Sunglasses
Out of stock
Description / 121798 Rectangle Sunglasses
121798 Rectangle Sunglasses is a Metal/Acetate frame suitable for wide range of lenses.This high quality frame is sold at discounted price at Eyeglasses.pk with price match guaranteed.
More Information
| SKU | 121798 |
|---|---|
| Frame Width | 140 mm |
| Eye Height | 42 mm |
| Eye Width | 47 mm |
| Nose Bridge | 21 mm |
| Temple Size | 140 mm |
| Size | Large |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal/Polyflex |
| Color | Tortoise-Brown |