121965 Pantos Sunglasses
Out of stock
Description / 121965 Pantos Sunglasses
121965 Pantos Sunglasses is a TR-100 frame suitable for wide range of lenses.This high quality frame is sold at discounted price at Eyeglasses.pk with price match guaranteed.
More Information
| SKU | 121965 |
|---|---|
| Frame Width | 142 mm |
| Eye Height | 44 mm |
| Eye Width | 50 mm |
| Nose Bridge | 18 mm |
| Temple Size | 145 mm |
| Size | Xtra Large |
| Shape | Pilot |
| Material | TR90 |
| Color | Tortoise-Gold |