Anna Sui Eyeglasses 7028
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())">
Measurement: 54-15-140
Size: Large
Frame Shape: Rectangle
Material: TR-100
In stock
Rs. 4,993.41
SKU
7028
Color
Brown
Gender
Women
Description / Anna Sui Eyeglasses 7028
100% Original. Factory Stock. May have minor defects. Original case not included. Sale as no return or no exchange basis,
More Information
| SKU | 7028 |
|---|---|
| Frame Width | 138 mm |
| Eye Height | 35 mm |
| Eye Width | 54 mm |
| Nose Bridge | 15 mm |
| Temple Size | 140 mm |
| Size | Large |
| Available Lens Type | Distance, Reading, Bifocal, Progressive |
| Shape | Rectangle |
| Material | TR90 |
| Color | Brown |